Напишіть нам

Правова інформація

Політика обробки персональних даних

Ця політика застосовується до збору, збереження, обробки та використання персональних даних відвідувачів даного веб-сайту та інших веб-сайтів компанії, користувачів всіх служб та сервісів які надаються під торговими марками VD Druk, а також інформації про діючих та майбутніх клієнтів компанії.

Компанія, що діє під торговими марками VD Druk, збирає дані виключно за добровільною згодою відвідувачів. Збір інформації, включаючи персональні дані, дані про юридичних та фізичних осіб, інформацію про їх поведінку, зокрема з використанням файлів cookie відбувається виключно при контакті з компанією та її сервісами, а також з відкритих джерел та сервісів які легальним чином отримали цю інформацію і володіють правами на її розповсюдження.

Політика обробки персональних даних базується на наступних засадах:

1. Інформація надається користувачем добровільно або він усвідомлює і поінформований, що компанія отримує інформацію про відвідувача або клієнта.
2. Збір інформації відбувається з метою виконання зобов’язань компанії по виконанню замовлень, для регламентованого законодавством бухгалтерського обліку, виконання контрактних зобов’язань та покращення подальшого сервісу як для існуючих так і для майбутніх клієнтів.
3. Збір інформації відбувається лише на легальних засадах та з авторизованих джерел.
4. Якщо власник інформації бажає видалити її або обмежити її використання, і це не викличе конфлікт з законодавством то він може звернутися до компанії з зверненням про видалення персональних даних.
5. Якщо власник персональної інформації має побажання іншого, більш обмеженого ніж звично, використання легально отриманої про нього інформації то він повинен звернутися до компанії з проханням підписати відповідну угоду про конфіденційність. Не можуть бути предметом угоди про конфіденційність загально відома інформація або інформація, яка була відома компанії до звернення власника цієї інформації.
6. Компанія не несе відповідальність за обробку та збереження інформації, яка стала відома третім сторонам через специфіку її розповсюдження через мережу Інтернет та іншими каналами і не врегульовує претензії власників інформації з третіми сторонами.
7. Компанія зберігає інформацію у режимі обмеженого доступу до приватних даних клієнтів, з доступом тільки для авторизованих працівників та партнерів в межах їх потреб по наданню послуг. Якщо замовник вимагає більш посиленого ніж звично режиму зберігання даних, тоді він звертається до компанії з пропзицією підписати угоду про спеціальний режим використання та збереження інформації. Якщо така угода не була укладена то компанія у своїх діях виходить з того що власник інформації не вимагав спеціального режиму її використання.

Збереження персональних даних регулюється виключно законодавством України. Ця політика обробки персональних даних може бути змінена компанією в межах її прав згідно законодавства.

Авторське право

Всі тексти, зображення, ілюстрації та інформація на цьому веб-сайті є власністю VD Druk. Забороняється використання матеріалів з даного сайту без дозволу автора. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.

Застереження

VD Druk має право змінювати всі тексти, документи, ілюстрації, іншу інформацію опубліковану на цьому веб-сайті без попередження. Інформація подана на даному веб-сайті може містити технічні неточності чи орфографічні помилки. Інформація представлена на даному веб-сайті не може використовуватися як публічна оферта послуг. Об'єм, якість та вартість на окремі види послуг, що їх надає VD Druk регулюються двосторонніми договорами на основі вільних цін індивідуально для кожного покупця.

Обмеження відповідальності

VD Druk не несе відповідальності за будь-яке прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті.

Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам.

Посилання на сайти третіх осіб

VD Druk не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті. Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за невідповідність зображення вказаного у портфоліо і реального наповнення веб-сайту, і відображає його стан на певний момент часу.
Copyright 2019|VD Druk|Всі права застережено|Правова інформація
Напишіть нам
Соц мережі
Замовити зворотній дзвінок
+38
Скасувати
Дякуємо!
Менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Дякуємо!
Розрахунок ми відправимо Вам на електронну скриньку.
Дякуємо!
Ми відправимо Ваш макет на електронну скриньку.